O nas

Jesteśmy grupą osób dla których ruch to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu, dlatego zależy nam by wśród najmłodszych zaszczepić to podejście, przekazać naszą pasję i zamiłowanie oraz zaszczepić w nich różne formy aktywności.

Więcej informacji znajdziesz tutaj 

Wejście na arenę odbywa się co 30 min – o pełnych godzinach i wpół do. 

Wstęp na trampoliny od 4 r.ż. Do 7 r.ż dziecko musi przebywać na arenie pod opieką osoby dorosłej. Opiekun dzieci do 13 r.ż musi przebywać na terenie parku. Wszystkie osoby przebywające na arenie muszą mieć skarpetki antypoślizgowe. 

 SEBASTIAN

Pasjonat street workout i wszelkich akrobacji powietrznych. Zapewni Wam nie tylko bezpieczeństwo na arenie podczas treningów ale również będzie wsparciem dla każdego początkującego sportowca.

OLA

Od dziecka zakochana w sporcie i wszelkiej aktywności fizycznej. Uwielbia taniec, gimnastykę, akrobatykę oraz pole dance i to właśnie zajęcia z połączenia tych dziedzin będzie wkrótce dla Was prowadzić.

PATRYK

Swoją przygodę z gimnastyką sportową rozpoczął w wieku 16 lat, natomiast instruktorem został mając 18.
Wiedzę i doświadczenie zdobywał na szkoleniach i obozach organizowanych przez Gimnastycy.pl
Na zajęciach, które będzie dla Was prowadził największą uwagę zwróci na przygotowanie motoryczne i technikę wykonywanych ćwiczeń.

RAFAŁ

Od małego interesował się akrobacjami oraz gimnastyka sportowa. Kolejnym jego odkryciem był taniec breaking (breakdance), w którym zakochał się od pierwszego treningu. Breaking towarzyszy mu już od 14 lat. Rafał uczestniczył w wielu pokazach scenicznych i ulicznych performance`ach, a teraz zapragnął podzielić się swoją pasją z Wami!

Rafał

Adres

ul. Witosa 16f

20-315 Lublin 

Kontakt

888 440 634
akroparklublin@gmail.com

Szukaj nas