O nas

Sport i  ruch jest naszą pasją A my jesteśmy od tego aby was tą Pasją zarazic.

Wywodzimy się z przeróżnych dziedzin sportu jednak każdy z nas chce dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami. Dlatego w naszym parku znajdziecie cały przekrój aktywności do zaoferowania mamy baseny z gąbkami, taśma slackline, belka do pojedynków, poduszka powietrzna z wieża skoków tor ninja,, boisko do gier drużynowych, cardiowall i wiele innych!

Jest to miejsce dla każdego, młodszego czy starszego, amatora lub sportowca. Zapraszamy wszystkich już od 4go roku życia!

 

WIEŻA SKOKÓW – gdy już raz zdobędziesz się na odwagę ciężko będzie przestać! Skok z wieży na poduszkę powietrzną jest jedną z ukochanych atrakcji naszych sympatyków w każdym wieku!

TOR NINJA – sprawdź siłę swoich mięśni, zwinność szybkość i pomysłowość pokonując nasz TOR NINJA.

SLACKLINE – to rozpięta nad basenem z gąbkami taśma, po której musisz dostać się na drugą stronę basenu – ostrzegamy każda kolejna próba bardziej uzależnia 🙂

BELKA GLADIATORÓW – tu bezpiecznie możesz wyrównać przyjacielskie porachunki! sprawdź swój zmysł równowagi i koordynację walcząc na wąskiej belce!

BASEN z gąbkami Naucz się bezpiecznie  trudnych trików i poćwiczyć skoki z niewielkich wysokości!

CARDIOWALL-Strefa 2 stanowisk trampolinowych połączonych z elektronicznymi punktami i panelem sterowania przeznaczona do prowadzenia rywalizacji .Panel wyświetla wyniki zawodników i przekazuje informacje dźwiękowe. Możliwe ustawienie wielu
wariantów gier.

ARENA – strefa swobodnego skakania  w tej strefie na 16 trampolinach, pod okiem  Trenerów  możesz doskonalić umiejętności akrobatyczne i skakać najwyżej jak potrafisz! 

BOISKO do gier drużynowych zagraj ze znajomymi w zbijaka – na elastycznym podłożu czeka Cię wiele zaskakujących niespodzianek! Boisko jest wydzieloną przestrzenią, na której znajduje się 3 koszy basketballowych o różnym poziomie trudności – teraz możesz cwiczyc upragnione wsady.

STREFA MALUCHA

Strefa maluszka to część wyodrębniona dla najmłodszych milusińskich, którzy odwiedzą nas wspólnie ze swoimi rodzicami. Przychodząc z całą rodziną każdy znajdzie swój kąt do zabawy. Strefa jest bezpłatna.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową!!!