O nas

Sport i  ruch jest naszą pasją. A my jesteśmy od tego aby was tą Pasją zarazić.

Wywodzimy się z przeróżnych dziedzin sportu, jednak każdy z nas chce dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami. Dlatego w naszym parku znajdziecie cały przekrój aktywności do zaoferowania. Mamy baseny z gąbkami, linę slackline, belkę do pojedynków, poduszkę powietrzna z wieżą do skoków, tor ninja, boisko do gier drużynowych, cardiowall i wiele innych!

Jest to miejsce dla każdego, młodszego czy starszego, amatora lub sportowca. Zapraszamy wszystkich już od 4go roku życia! Dzieci, które nie mają skończonego 4 r. ż. mogą przebywać wyłącznie w strefie malucha, która znajduje się poza areną z trampolinami. Dzieci do 7 r. ż. muszą przebywać na arenie pod opieką osoby dorosłej. Dzieci do 13 r. ż. mogą przebywać na arenie same, jednak opiekun musi być obecny na terenie Akroparku podczas pobytu dziecka. Powyżej 13 r. ż. dzieci mogą przebywać na terenie naszego Parku same, ale żeby skorzystać z naszych atrakcji muszą mieć wypełnione oświadczenie rodzica/opiekuna.

ATRAKCJE W AKROPARKU:

WIEŻA SKOKÓW – gdy już raz zdobędziesz się na odwagę ciężko będzie przestać! Skok z wieży na poduszkę powietrzną jest jedną z ukochanych atrakcji naszych sympatyków w każdym wieku!

TOR NINJA – sprawdź siłę swoich mięśni, zwinność szybkość i pomysłowość pokonując nasz TOR NINJA.

SLACKLINE – to rozpięta nad basenem z gąbkami taśma, po której musisz dostać się na drugą stronę basenu – ostrzegamy każda kolejna próba bardziej uzależnia 🙂

BELKA GLADIATORÓW – tu bezpiecznie możesz wyrównać przyjacielskie porachunki! sprawdź swój zmysł równowagi i koordynację walcząc na wąskiej belce!

BASENY Z GĄBKAMI – naucz się bezpiecznie trudnych trików i poćwiczyć skoki z niewielkich wysokości!

CARDIOWALL – jest to strefa dwóch stanowisk trampolinowych połączonych z elektronicznymi punktami i panelem sterowania przeznaczona do prowadzenia rywalizacji. Panel wyświetla wyniki zawodników. Możliwe jest ustawienie wielu wariantów gier.

ARENA – strefa swobodnego skakania. W tej strefie na 16 trampolinach, pod okiem  Trenerów możesz doskonalić umiejętności akrobatyczne i skakać najwyżej jak potrafisz! 

BOISKO DO GIER DRUŻYNOWYCH – zagraj ze znajomymi w zbijaka – na elastycznym podłożu czeka Cię wiele zaskakujących niespodzianek! Boisko jest wydzieloną przestrzenią, na której znajduje się 3 kosze o różnym poziomie trudności – teraz możesz ćwiczyć upragnione wsady.

STREFA MALUCHA

Strefa maluszka to część wyodrębniona dla najmłodszych milusińskich, którzy odwiedzą nas wspólnie ze swoimi rodzicami. Przychodząc z całą rodziną każdy znajdzie swój kąt do zabawy. Strefa jest bezpłatna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową!!!

POZNAJ NASZ TEAM!

PATRYK

Swoją przygodę z gimnastyką sportową rozpoczął w wieku 16 lat, natomiast instruktorem został mając 18.
Wiedzę i doświadczenie zdobywał na szkoleniach i obozach organizowanych przez Gimnastycy.pl.
Na zajęciach, które będzie dla Was prowadził największą uwagę zwróci na przygotowanie motoryczne i technikę wykonywanych ćwiczeń.

OLIWIA

Taniec towarzyszy jej od małego! Szczególne miejsce w jej sercu ma taniec ludowy, który obecnie trenuje w Zespole Tańca Ludowego UMCS oraz cheerleading – prowadzi drużynę Perełek Tytanów. W Akroparku możecie zapisać się do niej na zajęcia JUST DANCE oraz CHEER DANCERS!