O nas

Sport i zdrowy ruch jest naszą pasją!

Wywodzimy się z przeróżnych dziedzin sportu jednak każdy z nas chce dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami. Dlatego w naszym parku znajdziecie cały przekrój aktywności dla każdego członka rodziny i reprezentanta każdego pokolenia 🙂

Nasz przestronny obiekt mieści następujące strefy: 

ARENA – strefa swobodnego skakania  w tej strefie na 16 trampolinach, pod okiem Opiekunów/Animatorów Trampolin, możesz doskonalić umiejętności akrobatyczne i skakać najwyżej jak potrafisz! Strefa jest dostępna dla dzieci od 4 roku życia. Pomimo naszej niezawodnej kadry, która czuwa nad bezpieczną zabawą, najmłodsze dzieci w wieku 4-7 lat muszą pozostać pod opieką osoby dorosłej.

WIEŻA SKOKÓW – gdy już raz zdobędziesz się na odwagę ciężko będzie przestać! Skok z wieży na poduszkę powietrzną jest jedną z ukochanych atrakcji naszych sympatyków w każdym wieku!

TOR NINJA – sprawdź siłę swoich mięśni, zwinność szybkość i pomysłowość pokonując nasz TOR NINJA.

SLACKLINE – to rozpięta nad basenem z gąbkami taśma, po której musisz dostać się na drugą stronę basenu – ostrzegamy każda kolejna próba bardziej uzależnia 🙂

BELKA GLADIATORÓW – tu bezpiecznie możesz wyrównać przyjacielskie porachunki! sprawdź swój zmysł równowagi i koordynację walcząc na wąskiej belce!

BASEN z gąbkami w strefie z gąbkami może się bezpiecznie uczyć trudnych trików i poćwiczyć skoki z niewielkich wysokości!

BOISKO do gier drużynowych (dodgeball oraz slam dunk) zagraj ze znajomymi w zbijaka – na elastycznym podłożu czeka Cię wiele zaskakujących niespodzianek! Boisko jest wydzieloną przestrzenią, na której znajduje się 6 koszy basketballowych o różnym poziomie trudności – teraz możesz poczuć się jak Michael Jordan i po raz pierwszy dotknąć obręczy!

STREFA MALUCHA

Strefa maluszka to część wyodrębniona dla najmłodszych milusińskich, którzy odwiedzą nas wspólnie ze swoimi rodzicami. Przychodząc z całą rodziną każdy znajdzie swój kąt do zabawy. Strefa jest bezpłatna.

SALA FITNESS

Z myślą o komforcie ćwiczących stworzyliśmy kameralną, komfortową salę fitness. Przestrzeń o powierzchni 100m2 wyciszona została profesjonalnymi gąbkami, oświetlona dyskretnymi taśmami ledowymi, na zajęcia mentalne oraz kolorofonami i świetlnymi „soplami” na zajęcia taneczne. Dbając o poprawną technikę oraz dla zyskania prawidłowej perspektywy podczas zajęć fitness umiejscowiliśmy lustra na dwóch ścianach.  Ze względu na wyjątkową słabość do zajęć tanecznych  😉  zadbaliśmy także o wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający zapewniający 100% satysfakcji nawet dla najbardziej wybrednych.

SALA SENSOMOTORYKI

To wyjątkowa przestrzeń, na której niemal nie istnieją ograniczenia – grube, profesjonalne maty zapewniają bezpieczeństwo, sprzyjając odwadze do wykonywania zarówno pierwszych kroków w gimnastyce jak i zaawansowanych ewolucji akrobatycznych. Gimnastyczne „kształtki” oraz bogate wyposażenie sali w sprzęt sportowy, gimnastyczny oraz sensoryczny pozwala wprowadzać elementy wielu sportowych specjalizacji (w tym, np.: La Parkour) wpływających na ogólną sprawność fizyczną oraz motywacje i „sportową fantazję” dzieci i młodych wyczynowców 😊

Jest to także doskonałe miejsce do treningu personalnego w zakresie akrobatyki, gimnastyki, parkour czy fitness.

SALE URODZINOWE

To miejsca, o które dbamy ze szczególnym sentymentem ponieważ jest dedykowane najmłodszym i najbardziej wymagającym klientom! Starając się sprostać dziecięcej wyobraźni przygotowaliśmy dwie sale, w których, w tym wyjątkowym dniu, nasz Jubilat będzie świętował otoczony klimatem dżungli lub podwodnego świata. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową!!!

 

Rafał